آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / مجله سرگرمی / فال و طالع بینی / حیوان روز تولد شما چیست؟

حیوان روز تولد شما چیست؟

سگ : ۱۱ تا ۱۹ دی—۱۲ تا ۱۴ فروردین—۲۵ تا ۳۰ خرداد—۱۹ تا ۲۴ تیر—۶ تا ۸ مهر—۱۰ تا ۲۵ آذر

مـوش : ۲۰ دی تا ۴ بهمن—۲۵ اسفند تا ۳ فروردین—۲۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت—۱۱ تا ۱۳ خرداد—۱۰ تا ۱۸ تیر—۲۵ مرداد تا ۳ شهریور

شیــــر: ۵ تا ۱۱ بهمن—۲۲ تا ۲۴ اسفند—۱ تا ۱۰ خرداد—۱۰ تا ۲۵ آبان

گربـه : ۱۲ تا ۱۶ بهمن—۴ تا ۱۱ فروردین—۴ تا ۹ تیر—۵ تا ۹ مرداد—۲۴ شهریورتا ۵ مهر—۲۶ آبان تا ۹ آذر

کبوتـر: ۱۷ تا ۲۵ بهمن—۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت—۲۵ تیرتا ۴ مرداد—۱۰ تا ۲۳ شهریور—۵ تا ۱۰ دی

لاک پشت : ۲۶ بهمن تا ۲ اسفند—۷ تا ۱۰ اردیبهشت—۱۴ تا ۲۴ خرداد—۴ تا ۹ شهریور—۲۴ مهر تا ۵ آبان

پلنگ : ۳ تا ۹ اسفند—۱۵ تا ۲۵ فروردین—۶ تا ۹ آبان

میمون : ۱۰ تا ۲۱ اسفند—۱۱ تا ۲۳ اردیبهشت—۳۱ خرداد تا ۳ تیر—۱۰ تا ۲۴ مرداد—۹ تا ۲۳ مهر—۲۶ آذر تا ۴ دی — ۱۰ تا ۱۴خرداد

 

سگ: وفادار و خواستنی.

sag

هرگز نمی توان در وفاداریتان شک کرد.در کارتان صداقت و خلوص نیت به چشم می خورد.بسیار ساده دل  و بی شیله پیله.اهل جر و بحث کردن نیستید.متواضع،خاکی و واقع بین.به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند.درانتخاب پوشاک وسواس و سلیقه ی خاصی دارید.اگر لباسهایتان مطابق مد روز نباشد، مسلماً  ناراحت می شوید. محبوب، پرطرفدار،خوش برخورد و باگذشت هستید.دوستانی بسیارخوب و قابل احترام دارید،دوستانی که هرکدام شخصیت برجسته ای دارند.

 

موش:تاحدی شیطان،ناقلا  و بازیگوش.

mosh

برق بازیگوشی در چشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی وجذابیت بالای شما در نزد اطرافیان و دوستان می شود.بسیار شوخ طبع  و بامزه. پس تعجبی ندارد که مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان درتمام فعالیتهای گروهی می شوند.از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید که این یکی از نقاط ضعفتان است.مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما،درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند.خدا به داد کسی برسد که هنگام  روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند!

شیر:درست برخلاف اسم شیر،عاشق صلح وآرامش هستید.

shir

ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ  وجدال درآن حس می شود،پرهیز کنید.از بودن درهوای آزاد لذت می برید واز نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید.رهبر به دنیا آمده اید واین استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کارکردن وادار کنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است،خود را کاملا وقف او می کنید!بسیارصفت پسندیده ای است…اما به شما اخطار می کنم : برخی میتوانند با سودجستن ازاین ویژگی اخلاقی،بیش ازحد تملق شما را بگویند وکارشان راپیش ببرند.بنابراین مراقب باشید.

 

گربه:بسیاردوست داشتنی و تحسین برانگیز.

gorbe

گاهی اوقات خجالتی اما زیرک وسریع الانتقال.گهگاه سکوت را ترجیح می دهید.دوست دارید به همه ی مسایل پی ببرید و ازهر ماجاریی  سردر بیاورید. درشرایط عادی خونسرد وخوددار هستید.اما وقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید.بشدت طرفدار مد هستید.ولی بطور کلی با هر تیپ آدمی نشست و برخاست می کنید.اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید.مردم درکنا رشما راحت هستند و درانتخاب دوستانتان دقت می کنید.

 

لاک پشت:پاک سرشت و نیکو خصال.

lakposht

حدیث مهربانی شما همیشه نقل مجلس است.شما نیز دوستدار صلح و آرامش هستید.هیچ  وقت دوست ندارید مقابله به مثل کنید حتی باکسی که خلافکار است.ازاین روهمه دوستتان دارند. دلتان نمی خواهد غیبت دیگران را بکنید.مردم عاشق طرز برخورد و رفتار شما با اطرافیانتان هستند.همیشه می توانید عشق بورزید.ازهمه بهتراینکه انتظار ندارید کسی این عشق شما را پاسخ بگوید.بسیار بلند نظر و دست ودل بازهستید.اینکه به هرچیز از سمت وسوی واقعی آن نگاه می کنید،بهترین تاثیر را روی طرف مقابلتان می گذارید.

 

کبوتر:شما سمبلی از رویکرد هرچه پیش آید خوش آید هستید.

kabotar

اطرافتان هراتفاقی بیفتد،خوشایند یا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند.درحقیقت هرجا میروید شادی را می پراکنید.راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست و به وقت نیاز در تسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید.از ریاکاری بیزارید وازافراد ریاکار دوری می کنید،آنها جایی درزندگیتان ندارند.در کارتان بسیار منظم  و اهل حساب  و کتاب هستید.بنابراین هیچ وقت با انباشتگی  و به تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید.ولی آگاه باشید:خیلی زود در دام عشق گرفتار می شوید.

 

پلنگ:شما فردی مرموز هستید.

palang

می توانید به راحتی فشارهای زندگی را تحمل کنید و در رویارویی با هر ناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهید وصبر پیشه می کنید.بیشتر اوقات می توانید جدی  و مصمم باشید وعاشق شایع پراکنی به همراهی دوستانتان هستید.بسیار مبادی آداب و آراسته .دلتان می خواهد هر موقعیت وهر چیزی به همان شکلی که خودتان دوست دارید،برایتان فراهم شود،که البته گاهی اوقات این کارشدنی نیست.در نتیجه ممکن است در برخی  روابط انسانی شکست بخورید.اما از سوی دیگر دوست دارید هر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستند درکنارشان بوده آنها را در حل مشکلاتشان یاری کنید  و در سختی ها دوشادوش هم گام بردارید.

 

میمون :بسیارکم حوصله وعصبی!!!

meimon

دلتان می خواهد هر کاری با سرعت هر چه تمام  ترانجام شود.اساساً فردی بی شیله پیله بوده  وعاشق این هستید که کانون توجه قرار بگیرید.از این رو،منحصر به فرد و بی مانند هستید.

 • عکسهای حیوان شیر
 • جملات زیبا برای نوزاد در راه
 • شیر
 • gorbe
 • با کیفیت

درباره‌ی admin

۸ نظر

 1. نکبت من لاک پشتم ؟؟؟؟
  مسعود شیر ؟؟؟
  اره؟؟؟؟؟

 2. لاک پشت زشته ولی من قشنگم

 3. ایول دقیقا همونه که نوشتی من گربم…مییییییییااااااااااااووووووووووو

 4. گربه:بسیاردوست داشتنی و تحسین برانگیز.

 5. ینی من کبوترم؟
  یه ۹۰ درصدش درست بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*