آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / مجله سرگرمی / فال و طالع بینی

بایگانی دسته بندی ها : فال و طالع بینی

اشتراک به خبردهی

فال | طالع بینی |فال قهوه| فال حافظ | گرفتن فال

نحوه ی گرفتن فال با طاس

نحوه ی گرفتن فال با طاس سایت سرگرمی تفریحی شنقل (www.Shenghel.ir )  فال و طالع بینی – فال با طاس :  برای انجام این فال به سه عدد طاس کوچک و همچنین صفحه ای شبیه به تصویر زیر احتیاج دارید. برای تهیه این صفحه می توانید دایره ای به قطر ۳۵ سانتی متر بر روی کاغذ رسم کرده و سپس ... بیشتر بخوانید »

اعداد یونانی روش نوشتن اعداد یونانی greeks

اعداد یونانی از یک تا ده سایت سرگرمی تفریحی شنقل (www.Shenghel.ir ) سرگرمی تفریحی – سرگرمی ریاضی – اعداد یونانی : ۱=منو ۲=دی ۳=تری ۴=تترا ۵=پنتا ۶=هگزا ۷=هپتا ۸=اکتا ۹=نونا ۱۰=دکا برای مثال: دی اکسید کربن عددهای یونانی و معادل‌های آنان یک (مت)، دو (ات)، سه (پروپ)، چهار (بوت)، پنج (پنت)، شش (هگز)، هفت (هپت)، هشت (اکت)، نه (نون)، ده ... بیشتر بخوانید »

طالع بینی یونانی طالع یونانیان با اعداد یونانی

طالع بینی یونانی سایت سرگرمی تفریحی شنقل (www.Shenghel.ir ) فال و طالع بینی –  طالع بینی یونانی : در گذشته ، مردم اعتقاد داشتند هر انسان ، عددی مخصوص به اسم خود را تا پایان عمر با خود حمل میکند ، این عقیده مربوط به یونانیان قدیم است ! یونانیان معتقد بودند از حروف الفبا برای عدد نویسی نیز میتوان استفاده کرد ... بیشتر بخوانید »

پیش بینی جنسیت نوزاد قبل از تولد با جدول چینی – تعیین جنسیت نوزاد با فال

پیش بینی جنسیت نوزاد قبل از تولد با جدول چینی سایت سرگرمی تفریحی شنقل (www.Shenghel.ir ) فال و طالع بینی – پیش بینی جنسیت نوزاد : فال و طالع بینی پیش بینی جنسیت نوزاد, تعیین جنسیت نوزاد با فال پیش بینی جنسیت نوزاد قبل از تولد با جدول چینی با استفاده از جدولی که به مدت ۷۰۰ سال در مقبره ... بیشتر بخوانید »

حیوان روز تولد شما چیست؟

سگ : ۱۱ تا ۱۹ دی—۱۲ تا ۱۴ فروردین—۲۵ تا ۳۰ خرداد—۱۹ تا ۲۴ تیر—۶ تا ۸ مهر—۱۰ تا ۲۵ آذر مـوش : ۲۰ دی تا ۴ بهمن—۲۵ اسفند تا ۳ فروردین—۲۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت—۱۱ تا ۱۳ خرداد—۱۰ تا ۱۸ تیر—۲۵ مرداد تا ۳ شهریور شیــــر: ۵ تا ۱۱ بهمن—۲۲ تا ۲۴ اسفند—۱ تا ۱۰ خرداد—۱۰ تا ۲۵ آبان ... بیشتر بخوانید »

شما میوه چه درختی هستید؟؟؟

شما میوه چه درختی هستید؟؟؟ ▪ ( ۲۴ خرداد تا ۴ تیر) درخت سیب ( عشق) فردی آرام، گاهی اوقات خجالتی، بسیار جذاب و دلربا با رفتاری مناسب و سنجیده، ماجراجو و بی باک، حساس و … دوست دارید که دیگران را دوست داشته باشید و سایرین هم شما را دوست داشته باشند. با وفا، حساس و بسیار بخشنده و ... بیشتر بخوانید »

با طالع‌بینی خوردن غذاها آشنا شوید

با طالع‌بینی خوردن غذاها آشنا شوید مجموعه: فال و طالع بینی آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که خوردن غذاها نیز طالع‌بینی دارد و شما می‌توانید درهر یک از روزهای مختلف هفته، متناسب با هر روز غذاهای مشخصی را مصرف کنید. شبکه خبری تورنتو نیوز در مقاله‌ای در این باره آورده است که غذاهای ایده‌آل و متناسب ... بیشتر بخوانید »

انرژی های ماه در طول ۲۸ روز

انرژی های ماه در طول ۲۸ روز سایت سرگرمی شنقل: مجموعه: فال و طالع بینی ماه در طول یک چرخه کامل از ماه نو تا ماه کامل انرژی های متفاوتی را ازخود ساطع میکند ، هریک از هشت چرخه فرآیند خلق و ظهور ایده ها را تسهیل میکنند و هشت گام مختلف زمانی حدود ۲۸ روز طول میکشند ، شما ... بیشتر بخوانید »

راهنمای شناخت خواستگار از کف دست

راهنمای شناخت خواستگار از کف دست مجموعه: فال و طالع بینی گروهی از پژوهشگران می‌گویند، پس از بررسی تعداد زیادی از انسان‌ها توانسته‌اند خصوصیات مشترکی میان آن‌هایی که دست‌های یک شکل دارند پیدا کنند این ایده که شکل دست‌ها می‌تواند چیزهای زیاد و عمیقی درباره شخصیت، توانایی‌های جسمی‌، میزان شجاعت و ریسک‌پذیری بگوید شاید در نگاه اول بسیار عجیب باشد ... بیشتر بخوانید »