آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار آزمون دکتری / جزئیات فعالیت سامانه هماهنگی استانها و هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد

جزئیات فعالیت سامانه هماهنگی استانها و هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد

رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌ها و هیات‌های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی از جزییات سامانه مرکز هماهنگی امور استانها و هیأت های امنای استانی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل در خصوص سامانه مرکز هماهنگی امور استان ها و هیأت های امنای استانی گفت: روح حاکم بر “طرح تجمیع ۲″ چابک سازی، سرعت بخشیدن و کاهش بروکراسی است، که در همین راستا سامانه مرکز هماهنگی امور استانها و هیأت های امنای استانی راه اندازی شد.

رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌ها و هیات‌های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با راه اندازی این سامانه مکاتبات اداری تسریع، از بروکراسی اداری کاهش و امور با دقت بیشتری انجام می شود.

وی با بیان اینکه استفاده از تکنولوژی می تواند هدف ما را در تسریع امور محقق کند، گفت: این سایت قابلیت ارسال کلیه مکاتبات بین مرکز و روسا و دبیرخانه هیات امناهای استان را داراست، همچنین فرم های مربوط به آمار و جمع آوری اطلاعات در این سامانه قرار گرفته که کاربران می توانند از طریق سامانه فرم ها را تکمیل و ارسال کنند، که به این طریق هزینه ها و هدر رفت زمان کاهش می یابد.

علوی فاضل ادامه داد: همچنین روسای واحدها می توانند درخواست های خود از قبیل مرخصی و ماموریت را در سامانه ثبت کنند که در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه محلی برای خبر رسانی در این سامانه در نظر گرفته شده است، گفت: همانطور که می دانید در راستای اجرای “طرح تجمیع ۲ ” شوراهای تخصصی در استان ها شکل گرفته است که چارت سازمانی و اطلاعات تماس مسئولان این شوراها در این سایت درج شده است.

رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌ها و هیات‌های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان به روز رسانی در سامانه مرکز هماهنگی امور استانها و هیأت های امنای استانی خبر داد و افزود: کلیه کاربران می توانند بسته به دسترسی های تعریف شده در جریان امور قرار گیرند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی تاکید کرد: برای راه اندازی این سامانه از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی استفاده شده است. با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و اداره فنی و آمار معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی سامانه مرکز هماهنگی امور استانها و هیأت های امنای استانی طراحی شده است.

انتهای پیام

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*