آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار آزمون کارشناسی ارشد / آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور از پنجم مرداد

آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور از پنجم مرداد

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور درمورد نحوه ثبت نام شرکت در دوره‌های بدون آزمون این دانشگاه اظهار کرد: ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه پیام نور همزمان با انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۹۴ و از پنجم تا دهم مردادماه انجام می‌شود.

مهندس صدر در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،افزود: مجلس در سال ۹۲ قانونی ۹۲ مصوب کرد که طبق آن،از سوی سازمان سنجش و وزارت علوم به دانشگاه‌ها، اعم از دانشگاه‌های دولتی، مراکز غیر انتفاعی و پیام نور اجازه داده شد ۶۰درصد از ظرفیت‌های خود را به پذیرش بدون آزمون،دانشجو اختصاص دهند که این امر امسال همزمان با انتخاب رشته،رشته‌های با آزمون صورت خواهد پذیرفت.

وی با تاکید بر اینکه افرادی که در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایند افزود:در دفترچه انتخاب رشته که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود ذکر شده است که پذیرش در کدام رشته‌ها با آزمون و پذیرش در کدام رشته‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور در پایان اظهار کرد:در مراکز پیام‌نور افرادی برای ارائه مشاوره به داوطلبان درمورد رشته‌ها،نوع پذیرش و…حضور دارند و داطلبان با مراجعه به مراکز می‌توانند از این مشاوره‌ها بهره ببرند.

انتهای پیام

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*